WordPress Online kurz – Tvorba webu

WordPress online kurz | Jsme nezávislí tvůrci webových stránek různého zaměření. Našim cílem je asistovat začátečníkům (tím je i naučit) při tvorbě plnohodnotné webové stránky moderního vzhledu a s řadou užitečných funkcí, pluginů a aplikací.

 


 

WordPress Online kurz – Tvorba webu ve WordPress pro začátečníky

S naší asistencí a navigací “krok za krokem” si dokážete vytvořit web dle vašich požadavků. Naučíte se tvořit osobní či firemní webové stránky, webové vizitky, portfolia, blog, jednoduché prezentace, e-shop (elektronický obchod)…

Učíme se tvořit i na webových stránkách zdarma, je-li dohodnuto, takže se nemusíte trápit výdaji za provoz webu nebo hosting.

WordPress Online kurz - Tvorba webu ve WordPress | Webycrea

Webové stránky vyžadují ze všeho nejvíce trpělivost a vůli učit se něčemu novému … Společná tvorba webu probíhá on-line & WhatsApp / Viber, což znamená, že se učíte z pohodlí domova, a proto budete potřebovat následující :

mobil / chytrý telefón  +  připojení k internetu  +  PC / notebook

 


 

Co se mohu naučit

S naší online asistencí se můžete naučit samotné založení webové stránky, základy tvorby webových stránek, včetně nejčastějších pojmů a porozumění tzv. stromu vašeho webu. Naučíme se dělat v editoru vašich stránek, nastavovat, vkládat, přizpůsobovat, i odstraňovat webový obsah, upravovat celkový vzhled – design, a spoustu dalších věcí …

Pokud jsme vás zaujali, kontaktujte nás. Rádi s vámi dohodneme vše potřebné, dle individuálních potřeb.

Kontaktujte nás

 Podívejte se na online kurzy:

CSS & HTML KÓDY – Obecné základy

CSS & HTML – Obecné základy

 

Obecné základy pro tvorbu webu

Obecné základy pro tvorbu webu

 

QA Manuální tester softwaru

QA Manuální tester softwaru

 

Naučte se dělat ve WordPress !