FAQ - ČASTÉ DOTAZY - WEBYCREA.EU

FAQ

ČASTÉ DOTAZY
– OTÁZKY A ODPOVĚDI

Cena webových stránek a jiné dotazy, které nám nejčastěji pokládáte …

Záleží nám na vaší spokojenosti, našem portfoliu, i dobré pověsti!

Radujeme se z dobře odvedené práce. Proto se vždy ujímáme všech případů s individuálním přístupem a maximálním nasazením. Naše práce je naše vizitka, nikoliv pouhý zdroj příjmu.

Cena webových stránek a grafických prací se nedá jednotně stanovit. Proto trváme na detailní online / telefonické konzultaci, kdy vám bude sdělena i předběžná cena. Ta se vyhodnocuje individuálně, na základě plánování využití našich služeb, časového plánu, náročnosti, přijetí návrhu, vzhledu a funkcích a konečného zpracování každé webové stránky či grafického prvku. Časové plány se však snažíme vždy dodržet.

Doba vytvoření webových stránek a grafických prací se nedá jednotně stanovit. Proto trváme na detailní online / telefonické konzultaci, kdy vám bude sdělen předběžný termín. Ten se, pochopitelně, vyhodnocuje individuálně, na základě plánování využití našich služeb, časového plánu, náročnosti, přijetí návrhu a konečných úprav webu či grafického prvku. 

Vypracované návrhy webových stránek či grafických prvků jsou důležitým krokem k vaší spokojenosti. Jelikož doba i náročnost se liší od jednotlivých služeb a prvků, vytvořili jsme tento seznam obecných pravidel:

 • jednotlivé grafické prvky (mimo video a slide): 5 návrhů
 • grafické prvky (video a slide): 3 návrhy
 • web stránky (bez obsahu): 6 návrhů
 • web 0-3 stránky (s naším obsahem): 2 návrhy
 • web 0-3 stránky (s vaším obsahem): 3 návrhy
 • web 4-10 stránky (s naším obsahem): 1 návrh
 • web 4-10 stránky (s vaším obsahem): 2 návrhy
 • rozsáhlé weby, blogy, eshopy (bez obsahu): 2 návrhy
 • rozsáhlé weby, blogy, eshopy (včetně obsahu): 1 návrh

 

Budete-li požadovat jen drobné úpravy vypracovaných návrhů, jako např. změna titulku, pořadí … u jednoho až 3 bodů, rádi vám vyhovíme zdarma. Pokud si ovšem budete přát rozsáhlejší úpravy či zpracování dalších návrhů, jistě se dohodneme jak na úpravách, tak i na ceně příplatku. 

Tato pravidla pro návrhy jsou jen obecná a na základě individuálních potřeb a posouzení je můžeme přizpůsobit.

Je jednou z našich  nejoblíbenějších možností.  WordPress stránky jsou přizpůsobivé pro všechny typy webových stránek, blogy, fóra, eshopy …  Tvorba webu může následně spočívá v instalaci, celkovému individuálnímu přizpůsobení daným požadavkům, nahrání obsahu, a jiném. 

Ne. Tvorbě webových stránek v jiných systémech se ovšem nebráníme. Doporučujeme však, abyste nám včas sdělili, co od webu očekáváte a v jakém systému byste si přáli web vytvořit či upravit.

Samozřejmě. Ke každému klientovi a nabídce přistupujeme individuálně. Je tedy jen na vás, jakých našich služeb hodláte využít. 

Samozřejmě. Bude-li to v našich možnostech, rádi se ujmeme i takovýchto prací.

Ve většině případech s tím nemáme problém. 

Na základě vámi zadaných požadavků vám vyhotovíme předběžnou cenovou nabídku. Pokud tuto nabídku přijmete, požádáme vás o uhrazení zálohy. Po jejím přijetí na náš účet vám vypracujeme návrh odpovídající objednaným službám. 

Pokud daný návrh přijmete, uhradíte doplatek objednaných služeb a objednávka vám bude předána dle dohody. Obvykle předání spočívá v nahrání a publikaci souborů, s předáním všech potřebných přístupů.

Na základě vámi zadaných požadavků vám vyhotovíme předběžnou cenovou nabídku. Pokud tuto nabídku přijmete, požádáme vás o uhrazení zálohy. Po jejím přijetí na náš účet vám vypracujeme návrh odpovídající objednaným službám.

Pokud daný návrh přijmete, uhradíte doplatek objednaných služeb a objednávka vám bude předána dle dohody. Obvyklé předání spočívá v online předání souborů, prostřednictvím linku ke stažení souboru, popř. emailem.

Ač se to zdá někomu méně důvěryhodné, veškeré platby jsou vyžadovány převodem na náš bankovní účet vedený u ErsteBank v Chorvatsku, tedy v místě našeho trvalého pobytu.

Nabízí-li vaše banka SEPA platby, pak se převod uskuteční v evropské měně (EUR) bezplatně a do 24 hodin. Nemáte-li tuto možnost, nárokuje si vaše banka stanovený poplatek za převod platby do zahraničí dle jejího stávajícího ceníku.

Pokud vám tento způsob platby nevyhovuje, můžeme zvážit i jiné možnosti platby, jak je uvedeno níže.

Ač se to zdá někomu méně důvěryhodné,  místo našeho trvalého pobytu je Chorvastko (EU). Proto upřednostňujeme komunikaci zdarma, a to prostřednictvím aplikací WhatsApp a Viber.*

*POZOR | Nemáte-li aktivovaný volný datový tarif či možnost připojení na Wi-Fi, pak vás i tyto hovory budou stát dle aktuálního tarifu vašeho poskytovatele telekomunikačních služeb.

 

KLASICKÉ HOVORY DO ZAHRANIČÍ

Nemáte-li aktivovaný tarif s voláním do zemí v EU zdarma, telefonní hovory vás tedy vyjdou dle aktuálního tarifu vašeho poskytovatele telekomunikačních služeb.

 

 • Bankovní převod
 • Bankovní převod (s platbou do zahraničí – * Chorvatsko) 
 • PayPal 
 • WesternUnion

Nemusí. Ctíme právo svobodné vůle! 

Pokud si nepřejete být zařazeni do našich galerií prací, portfoliu, sdíleni na sociálních sítích coby výsledný projekt naší práce, je však nezbytné nám tuto skutečnost nahlásit, a to nejpozději do termínu předání vaší objednávky. V opačném případě si vyhrazujeme právo i tyto práce do našich seznamů, screenshotů a příspěvků zařadit.

Jestliže si volbu pro zařazení kdykoliv rozmyslíte, kontaktujte nás. Vaši objednávku můžeme vyřadit / přiřadit na vyžádání. Dříve publikované a na internetu veřejnosti dostupné seznamy, screenshoty a příspěvky však zůstanou zachovány.

Projektům, které jsme vypracovali, rádi přidáváme i naši značku, tj. Logo Webycrea, odkaz na náš web či reklamní banner. Tyto odkazy přidáváme do záhlaví webů formou kódu, případně do obsahu samotného či zápatí.

Udělujeme vám veškerá práva k využívání a úpravám materiálů, ovšem, ponecháváme si právo své projekty prezentovat coby výsledky naší práce. Autorská práva jako taková vám můžeme přenechat (za symbolický příplatek).

Vzhledem k provedeným konzultacím, a na základě předešlého schválení a přijetí předložených návrhů, nevěříme, že dojde k vaší nespokojenosti. A pokud přeci jen ano, záležitost s vámi budeme řešit individuálně. 

Nenašli jste, co jste hledali?

Kontaktujte nás prostřednictvím jednoduchého formuláře. Jakmile to bude možné, naši odpověď obdržíte e-mailem.

webycrea.eu - Tvorba webových stránek - webové stránky a webdesign na míru

WEBYCREA.EU

Tvorba webových stránek & Webdesign

*Odesláním vyjadřujete souhlas s Podmínkami a Zásadami soukromí.