Certifikáty, kurzy a školení

Výpis certifikátů a absolvovaných kurzů | Webycrea

Certifikáty z některých kurzů, kterými jsem, coby hlavní z teamu, prošla. Není však žádným tajemstvím, že nejvíce zkušeností člověk nabere až vlastní praxí. 

Certifikáty, které jsem jako hlavní člen našeho teamu získala, zahrnují například certifikát Základy digitálního marketingu od Google, či certifikát z kurzu Úvod do programování. Mám také certifikaci v oboru QA Manual Software Tester, WordPress a SEO optimalizace. O své zkušenosti se, pochopitelně, dělím i se svým týmem Webycrea. Díky těmto certifikátům a praxi získané při práci na různých projektech jsme schopni přinášet našim klientům nejlepší možné výsledky.

Certifikáty nejsou vše!

Kurzy jsou velice užitečná věc, ale není nad praxi a skutečný zájem. Náš tým se snaží neustále zdokonalovat, ale novinek ve světě tvorby webových stránek,  především pak SEO Optimalizace, je pořád více. Snažíme se s nimi včas seznámit, průběžně je sledujeme a testujeme v praxi.

 

Doporučené kurzy pro iniciativní samouky

Google garáž

Kurzy s certifikáty

Jejich kurzy poskytují praktické dovednosti a seznamují účastníky s nejnovějšími technikami a postupy v oblasti online podnikání. Jsme přesvědčeni, že právě takové uvítáte a přinesou vám nové poznatky a dovednosti.

Nepotřebujete certifikát a nechcete se učit?

Již máte webové stránky, ale přesto uvítáte pomocnou ruku či druhý názor? Chápeme, že ne každý má čas a chuť se vzdělávat a “nahrabávat” certifikáty. Druhý názor a otestování webu mohou hrát velikou roli. Můžeme využít našich znalostí, asistovat vám, analyzovat váš web a sdělit doporučení, případně i jen poradit.

Oslovili jsme vás? Uvítáte naše služby nebo se nás jen chcete zeptat?

Budeme rádi, když nás kontaktujete.

Nejsme těžcí profíci, ale jsme šikovní :) 

Neváhejte se na nás obrátit. Jsme obyčejní lidé jako vy. Ke každému přistupujeme individuálně a přátelsky, a i když neděláme zadarmo, naším cílem není ždímat z vás peníze!