Indexace – Jak přidat stránky na Seznam.cz

Jak přidat stránky na Seznam.cz?

Jak přidat stránky do vyhledávače Seznam.cz ?  Pojďme na to!

 

 

Přidej URL své webové stránky do vyhledávače

Buďte vidět na Seznamu!

 

 

Co je indexace a jak funguje

O indexaci webových stránek se “starají” dva roboti : prochází všechny webové stránky na světě, dohledává nové a zjišťuje změny u starých a rozhoduje a vyhodnocuje kvalitu stránek a o jejich zařazení do indexu. A aby toho nebylo málo, tak v SEO má poslední slovo ještě třetí robot, který rozhoduje o kvalitě stránek a pozici — ranker. Třetího robota nebudeme v tomto článku rozebírat, ale podíváme se jak trošku zmanipulovat první dva.

 

Jak přidat URL stránky

Indexace stránek na Seznam.cz se může občas neuvěřitelně protáhnout. Nedivte se, když vaše stránky Seznam zaindexuje a zpracuje až za půl roku… Vše záleží na síle webu, zpětných odkazech a jiných faktorech.  My však můžeme celý tento proces urychlit jednoduchým ručním přidáním webových stránek na Přidej stránku na Seznam.cz.

Přidáním stránky docílíte také obnovení starého nebo neexistujícího náhledu stránky. Stačí přidat hlavní stránku. Ostatní stránky webu by měl robot najít automaticky.

 

Názorný příklad přidání stránek do fulltextu vyhledávání na Seznam.cz

Pusťte si krátký video návod – krok za krokem, jak přidat vaše webové stránky do oblíbeného vyhledávače:

 

 

Přehled kategorií článků:

Všechna práva vyhrazena © 2018–2023 Webycrea – Tvorba webu
Projekt pro zjištění poptávky – zájmu o nabízené služby s možností vykonání objednaných služeb na Dohodu o provedení jednorázové práce.

To Top

Využijte příležitosti akčního balíčku pro Váš START!

Připravíme nezbytné základy pro Vaši pohodlnou tvorbu webových stránek, s doménou a hostingovým serverem dle vlastního výběru (dohodou), s plnohodnotným Wordpress systémem v češtině. Následně Vás prostřednictvím WhatsApp provedeme základy systému
(cena zahrnuje 30 min, delší a jiné konzultace dle dohody).

*v ceně není zahrnuto: cena hostingové služby, cena domény