Weebly – webové stránky zdarma

Weebly – webové stránky zdarma weebly

Parametry webové stránky zdarma

Weebly nabízí místo na disku: 500MB

Tvar URL: mojeadresa.weebly.com


Vytvoření webové stránky nebylo nikdy snazší. Svoboda vytvářet webové stránky je omezena pouze vaší fantazií. Všechny nástroje, které potřebujete k vytvoření webu, který je pro vás jedinečný, bez jakýchkoli technických znalostí. Weebly se stará o bezpečnost a infrastrukturu, takže váš web vždy běží rychle, zůstává online a vypadá skvěle. Připojte se k milionům lidí, kteří dělají to, co mají rádi. Pokročilejším pak VLASTNÍ HTML / CSS A JAVASCRIPTY umožní plně přizpůsobit vše, co potřebujete. [text distributora]

 

Je skutečně vhodný i pro začátečníky?

Ano. Weebly je skutečně vhodným hostingem nabízejícím webové stránky zdarma i pro úplné začátečníky. Editor webu je ale opravdu nenáročný, využívá metody DRAG & DROP (přetáhni a pusť), je vysoce intuitivní a nabízí běžné základní funkce. Ty pak můžete ještě rozšířit jednoduchou instalací dalších aplikací. Všimli jsme si také, že v několika mezinárodních internetových recenzích Weebly úctyhodně konkuruje Wix.


Podívej se na přehled nabídky WEEBLY

Podívej se na přehled aplikací WEEBLY

Vytvořte si webové stránky zdarma na WEEBLY.COM >ZDE<

  

 

Přehled kategorií článků:

Všechna práva vyhrazena © 2018–2024 Webycrea – Tvorba webu  & Comkli.com
Projekt pro zjištění poptávky – zájmu o nabízené služby s možností vykonání objednaných služeb na Dohodu o provedení jednorázové práce.

To Top