Mozello – webové stránky zdarma

Mozello – webové stránky zdarmamozello

Mozello – parametry webové stránky zdarma

Mozello webové stránky zdarma nabízí místo na disku: 500MB

Tvar URL: mojeadresa.mozello.com


Web zdarma jednoduše a bez starostí. Postaráme se o všechny technické detaily, jako je registrace domén a webhosting, abyste se tak mohli soustředit na věci, které jsou pro vás opravdu důležité. Zvolte si styl, barvy, obrázky, písma i rozvržení stránek a vytvořte si jedinečný, profesionálně vypadající web. Vytvořte si interaktivní webové stránky, které budou dobře fungovat na všech zařízeních. Přilákejte více zákazníků nabídkou obsahu v několika jazycích. [text distributora]

 

Je skutečně vhodný i pro začátečníky?

Webové stránky zdarma od Mozella jsou vhodné i pro začátečníky, kteří zatouží po moderním vzhledu webu, aniž by do něj museli investovat. Na první dojem se možná takový začátečník Editoru trochu vyleká, ale po pár intuitivních kliknutích se brzy zorientuje. V jeho Extra nabídce aplikací toho sice nenabízí moc, ale s hlavními funkcemi snadno získáte bohatý a zajímavý obsah. Navíc, ačkoliv je Mozello méně známý poskytovatel webhostingu zdarma, nabízí nám i češtinu, kterou jistě uvítáte. Práce v Editoru by se pomalu dala přirovnat k Weebly.


Podívej se na přehled nabídky MOZELLO

Vytvořte si web zdarma na MOZELLO.COM >ZDE<

  

 

Přehled kategorií článků:

Všechna práva vyhrazena © 2018–2024 Webycrea – Tvorba webu  & Comkli.com
Projekt pro zjištění poptávky – zájmu o nabízené služby s možností vykonání objednaných služeb na Dohodu o provedení jednorázové práce.

To Top